Školitelé

Školení provádí odborně způsobilá osoba CERTIFIKOVANÝ ZNALEC BEZPEČNOSTI PRÁCE A PREVENCE RIZIK - zkušební komisař / instruktor obsluhy (manipulačních) motorových vozíků. Školení je prováděno dle osnovy, která byla schválena certifikačním orgánem.

Školitel

Tomáš Hamšík

Od roku 2006 pracuji ve skladovém hospodářství. Během těchto dlouhých let jsem si mohl vyzkoušet ovládat spousty značek vozíků a jejich druhů. Sleduji nové trendy ve skladovém hospodářství a zajímám se, jakým směrem se bude uchylovat budoucnost nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků.

Od roku 2019 jsem odborně způsobilou osobou ke školení řidičů (manipulačních) motorových vozíků.

CERTIFIKÁTY

13.5.2019 Instruktor obsluhy (manipulačních) motorových vozíků

Školitel

Tomáš Hejl

ZKUŠENOSTI

Jíž od roku 2007 pracuji ve skladovém hospodářství. Za tyto roky jsem jsem si mohl vyzkoušet jezdit v mnoha typech vozíků všech tříd a druhů.

Od roku 2014 jsem odborně způsobilou osobou ke školení řidičů (manipulačních) motorových vozíků.
Nesmírnou výhodou je, že jsem každý den fyzicky v kontaktu s technikou a řešením problémů a servisů s odborným servisním technikem.

CERTIFIKÁTY

18.11.2014 Instruktor obsluhy (manipulačních) motorových vozíků

28.4.2016 Zkušební komisař obsluhy (manipulačních) motorových vozíků

5.3.2019 Zkušební komisař obsluhy (manipulačních) motorových vozíků - recertifikační zkouška